Čelisti: Proč JXD voní stejně jako nový Superman?

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Z filmu Liga spravedlnosti

Snaha zjistit, kolik se toho do Čelistí vejde, vstoupila do zcela nové fáze. Hladový díl plný spravedlnosti, fantastických bytostí a rozšlápnutých hlav nám pomáhal plnit i filmový a pivní gurmán Tomáš Stejskal.

Nebojíme se toho. Proč třeba nespojit zcela zbytečnou adaptaci Agathy Christie Vražda v Orient expresu, které dominuje absurdní knír jak bič (boží) Hercula Poirota, s jednou novinářskou sebeparodií v odporně machoidním dokumentárním výplodu Igora Chauna Nepřesaditelný? Proč by se Jiří X. Doležal nemohl potkat s pozoruhodnou trans-herečkou ve filmu Sebastiana Lelia Fantastická žena? Proč bychom nemohli přibrat do party i zahradníka Honzu Hřebejka, který završil jednu z nejzbytečnějších trilogií v tomto vesmíru neromantickou nekomedií Nápadník? A aby těch zbytečných bytostí nebylo málo, proč nenatrhat hřbitovní kvítí i superhrdinům od DC, kteří si v nepodařené Lize spravedlnosti spoří na náhrobek?

A proč to celé nezavršit jedním velkým a brutálním šlapákem v podobě u nás sice nedistribuované, ale přesto podstatné gore lahůdky Brawl in Cell Block 99 s fenomenálním Vincem Vaughnem v roli flegmatického bijce?

Proč ne? Tohle jsou Čelisti. A v nich zákony logiky neplatí!