O pořadu Get Down

Rozjíždíš to naplno v klubu nebo tancuješ jen doma před zrcadlem? Podcastová série Gabi Heclové Get Down tě vezme za lidmi, kteří bez pohybu a hudby nemohou žít. Zkusíme si privátní lekci twerku s Anetou Antošovou, waacking s Eliškou Soukupovou nebo profesionální pole dance s performerkou Syybilou. S Kristínou Tukan rozebereme souvislosti tance s psychologií a Michal Ninja nám otevře svět vogue clanu Kiki House of Ambitchous.

Jak může tanec ovlivnit sebevědomí, vztahy a život? Jaké byly začátky dnešních profesionálů? Jaké osobní příběhy se skrývají za tanečními styly, které aktuálně hýbou hudebními kluby a populárními videoklipy? Poslechněte si v intimních rozhovorech z tréninkových sálů, šaten a backstage. Šestidílnou podcastovou sérii Get Down s Gabi Heclovou vysíláme na Radiu Wave od 22. října 2021.

Pocastovou sérii Get Down poslouchejte na webu wave.cz/getdown, v mobilní aplikaci mujRozhlas a v dalších podcastových aplikacích od 22. října 2021.

O autorce:

Gabi Heclová je mladá herečka, influencerka, moderátorka, ale především úplně normální holka, která miluje hudbu a vše okolo ní. Koncerty, mejdany a tanec! Nebo jen něco, co má vypadat jako tanec? Gabriela je pro každou srandu a zastává názor, že vše se má zkusit.

Pořad připravují

Další pořady

 • Rozchod

  Rozchod je šestidílný podcastový seriál o vztahu Denisy a Honzy a jejich pátrání, proč jim to nevyšlo a kde udělali chybu. V hlavních rolích Denisa Barešová a Jan Nedbal.

 • Rituál

  Čas letošního rituálu se blíží a všichni začínají mít strach. Jedno je jisté. Někdo musí být potrestaný... Radio Wave uvádí podcastový thriller o vině, bolesti a svědomí.

 • Balanc

  Balanc je magazín o seberozvoji, prospěšném životním stylu a důležitosti dobrých mezilidských vztahů. 

 • Jiné stavy

  Podcast Jiné stavy vzniká jako doprovodná série magazínu pro rodiče Houpačky. Zajímá se o porod a všechny jeho odstíny.