Grundfunk představuje nové album Kyoto Jazz Massive

9. leden 2022

Dva dny před Štědrým dnem se dočkali dárku všichni fanoušci uskupení Kyoto Jazz Massive –⁠ vyšlo jim totiž druhé studiové album Message From A New Dawn. A pod drobnohled se dostal i MonoNeon, který vydává novinku pod názvem Put on Earth for You. Groovy! 

28. ledna se dočkáme nového sedmipalce od Daytonera. Bude obsahovat singly Time a Keep It Moving.

Řeč byla také o rok staré kompilaci Dancefloor Weaponz vol.1 francouzského uskupení DJů a producentů, které si říká Funky French League. Postupně si představíme i navazující části téhle řady.

Jak jsme už nakousli v úvodu, dva dny před Štědrým dnem se dočkali všichni fanoušci Kyoto Jazz Massive, kterým vyšlo druhé studiové album Message From A New Dawn, a my se k němu tak probojovali až nyní, po vánočním speciálu a také prvním lednovém vysílání, které se věnovalo hudebním prognózám na rok 2022.

Co by to bylo za první lednový týden bez nové desky primárně baskytaristy, ale na svých albech i multiinstrumentalisty a zpěváka MonoNeona? No byl by rozhodně o poznání horší! Letos se toho naštěstí nemusíme obávat, album Put On Earth For You je totiž od pondělí venku.

Tady je animované video k titulní skladbě Put On Earth For You:

Pravidelná rubrika Groove Window představila uskupení Kin Chi Kat. V roce 2020 vydalo zatím svou jedinou desku Never Cry in Front of Mexicans (kterou si celou můžete poslechnout níže). Ve vysílání jsme zahráli jednu ukázku z ní a také aktuální singl Seduction, jehož vydání nás čeká 11. února.

Éterem proběhly i tři ukázky z tohohle večírku, na který si Family Company pozvali velkou řadu hostů v čele s Corym Henrym, Judith Hill, Nikkou Costa, Raquel Rodriguez, Swatkinsem a spoustou dalších. Podívejte se na záznam, jak jim to šlape:

Playlist dílu najdete tady.

Spustit audio