Grundfunk přináší novou dávku funksoulových novinek i pozvánky na koncerty

17. říjen 2021

V následujících dnech si můžete užít zajímavých koncertů a na další vás budeme zvát i za týden. Funk is not dead!

Stone Foundation chystají na únor příštího roku desku Outside Looking In, na kterou zlákali i zpěvačku Melbu Moore. A právě singl Now That You Want Me Back, jehož je součástí, vyšel tento pátek. Mrkněte na jeho klip:

Vysíláním proletěla i skladba At The Disko, která vyšla v pátek na albu Exotica od Purple Disco Machine. Celá deska je k poslechu třeba tady:

Prostřednictvím písně Sassy jsme si představili desku Kurta Ellinga SuperBlue, na které spolupracoval s kytaristou Charliem Hunterem. Celou si ji můžete poslechnout třeba tady:

Pravidelná rubrika Groove Window představila zpěvačku Biancu Rodriguez, vystupující pod pseudonymem BeMyFiasco, jejíž deska Where I Left You spatřila světlo světa tento týden:

Princovo album Controversy oslavilo ve čtvrtek 40 let od svého vydání a při této příležitosti bylo zveřejněno demo skladby Do Me, Baby, které jsme vám zahráli ve vysílání. Tak si ho můžete pouštět stále dokola třeba tady:

Zajímavý projekt francouzských muzikantů ECHOES OF se od představování scén různých amerických měst loni přesunul k představení osobnosti Prince. Tento týden k tomu vyšlo EP Echoes Of Prince. Ve videu níže si užijte záznam z koncertu z této série:

Po delší době tu máme opět jedno hudební album z portfolia labelu Tokyo Dawn Records. Colonel Red totiž vydal před týdnem nové EP Armz Prevail a my vám z něj pustili ve vysílání hned dvě ukázky. Celé jej najdete zde:

Playlist dílu najdete tady.

Spustit audio