Herečka Lucie Žáčková: Měla jsem psa černého, teď mám bílého

8. březen 2024

V dada rubrice Brambora s vejcem tentokrát Ivana s Alešem vyzpovídali herečku Lucii Žáčkovou, která momentálně exceluje ve filmu Manželé Stodolovi. Ivanu s Alešem samozřejmě zajímalo nejen to, zda si o sobě Lucie myslí, že je dobrá herečka, ale i to, jakého má psa.

Rodačka z Ostravy prý dřív měla pejska černého, teď má psíčka bílého a je to prý rasa ze dvora. Během investigativního rozhovoru jsme i zjistili, jak se psík jmenuje (a že se nejedná o jméno Aleš). Z kterého jídla se držitelka Ceny Thálie a Ceny Alfréda Radoka pozvracela a co je dle jejího názoru nejlepší na Ostravě? I to jsme stihli v rozhovůrku prodebatit.

Písničku do hudebního okénka vybrala Ivana a sáhla po hudbičce, na kterou si po mnoha letech vzpomněla o uplynulém víkendu. Jedná se o skladbu Dressed For Space od kanadského hudebníka Roberta Alfonse aka TR/ST.

Co Aleš našel na internetu o černých chlupáčcích? A co na pobuřující tvrzení říkala Ivana? A herečka Lucie Žáčková? Poslechněte si celý rozhovor a dozvíte se nejen tohle.

Spustit audio