Inspirovat vás může všechno, třeba i svalovec na Instagramu nebo Tomáš Halík

19. květen 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Buchty - inspirace

Zuzana a Ivana tentokrát ve studiu, které pro ně znamená svět, přivítaly pouze samy sebe a probraly své vědomosti týkající se inspirace.

Exaktní Ivana nejprve zopakovala, jaký význam a etymologii má slovo inspirace, aby hodila do placu silný statement o tom, že ji nikdo neinspiruje. Po Zuzanině naléhání pak uznala, že ji na Instagramu inspirují muži cvičící crossfit, konkrétně jeden, který se současně stará o psí útulek a ráda by si ho vzala. Zuzanu zase inspiruje zpěvačka Lizzo, protože se nestydí za své tělo, a také farář Halík, protože je chytrý.

Podpořte Buchty v anketě Podcast roku! Hlasujte pro ně do 6. června v kategorii Veřejnoprávní podcast na webu podcastroku.cz.

Moderátorky se jako vždy tématu nedržely příliš dlouho – probraly to, jestli je v pořádku chlubit se na sociálních sítích pevným břichem pět dní po porodu. Zuzana přidala k dobrému protip její kamarádky, která smrká do špinavého prádla svého manžela, aby nemusela zbytečně používat kapesníky. Pak ještě Zuzana snaživě zpívala největší hit amerického zpěváka Ushera Yeah, ale nešlo jí to, a mohlo se jít domů.

Chcete si vzpomenout na to, jak jste se inspirovali kouřením marihuany a pak byli smutní, že vás nic nenapadlo? Pusťte si do duše a uší Buchty a přijdete na to, že ne každý má na to, aby ho políbila múza.

Spustit audio