Ivana Veselková: Bůh nemá čich

16. květen 2024

Dada rubrika Brambora s vejcem tentokrát v netradiční úpravě. Aleš totiž telefonoval Ivaně, která je na tzv. dovolené. Rozhovor ale přinesl mnoho užitečných poznatků a zjištění a žádný host tak nebyl vůbec potřeba. Aleš se například Ivany ptal, co je nejmenší problém současnosti, co je nejhorší místo na rande a zda by chtěla radši dostat vzteklinu, nebo muňky.

Aleš se Ivaně dovolal zrovna ve chvíli, kdy stála v nemocnici na dvoře. Krásné místo. A proč tam byla a co tam dělala? I to Aleška zajímalo. Probíralo se ale i to, že masy by se měly přejmenovat na mastny, a že by Ivana chtěla růžovou kšiltovku. Aleše ale zajímala i teologická otázka, zda Bohu smrdí lidé, kteří provozují předmanželský sex. Ivana se ale domnívá, že Bůh asi nemá čich, takže hledí na všechny lidi rovnocenně.

Komu Ivana doporučuje pobyt na Azorských ostrovech? Proč by nechtěla, aby se některý z jejích psů jmenoval Azor? Proč Aleš doporučuje foukat psům do obličeje? A jakým hudebním nástrojem by Ivana chtěla být? Pusťte si do oušek celý rozhovůrek a všechno se dozvíte.

Spustit audio