O pořadu Karaoke

Karaoke je ujetá podcastová série, ve které hvězdy současného tuzemského popu čelí nečekaným výzvám Hany Řičicové a Vítka Svobody. Ustojí Ben Cristovao, Hugo Toxxx, Ventolin nebo Klára Vytisková vražedné tempo nesmyslných úkolů a otázek? Pokud ne, čeká je trest v podobě improvizovaného zpěvu zaprášených karaoke hitů. Pokud ano, zpívají Hana s Vítkem.

Od Karaoke nečekejte nic tradičního. Hvězd se ptáme pouze na to, na co se jich ještě nikdo nikdy zeptat neodvážil. Špička, nebo indiánek? Libuška Šafránková, nebo Nicki Minaj? Máma, nebo táta? Dur, nebo moll? Kdo do deseti vteřin neodpoví, zpívá, ať už chce, nebo ne.

To platí i pro další výzvy, jako například „3 věci“. Jaké tři obrázky by si nechal Albert Romanutti vytetovat za ucho? Které tři věci štvou na veganství Bena Cristovao? A které tři účesy by si Klára Vytisková nikdy nenechala udělat? Zmatené hosty od zpěvu karaoke znovu dělí jen desetisekundový limit.

Co popstars nepřiznají samy, prozradí hvězdy. Odpovědi totiž Hana a Vítek hledají i v horoskopech. Na to, co je „hot or not“, je ale i astrologie krátká. Výlov rybníka? Online seznamky? Kotlety? Gentrifikace? Na tuhle hudební grilovačku jen tak nezapomenete. 

První epizodu desetidílné série vypouštíme v pondělí 17. srpna. Poslouchejte Karaoke, vaši pravidelnou dávku cringe na wave.cz/karaoke a mujRozhlas.cz. Můžete se také přihlásit k odběru podcastu na wave.cz/podcasty.

O AUTORECH

Hana Řičicová

O hudbu se zajímala již od útlého dětství, kdy si bubnovala na smaltované nádoby a kvílela do hřebenu, jenž představoval mikrofon. Hudební vkus Hany Řičicové je rozpínavý jako vesmír sám, jeho taje probádáváte už od roku 2017 nejen v proudovém vysílání Radia Wave, ale i v kontaktním pořadu Volej. Baví ji objevovat svět a všechna jeho reálná i smyšlená zákoutí a koukat do mobilu.

Vítek Svoboda

Empatické pako, které se do hostů při rozhovoru někdy vcítí až moc. Na Radiu Wave moderuje Ráno a On Air, je jedním z autorů podcastové série Po sametu a spravuje sociální sítě stanice. Baví ho poslouchat Lanu Del Rey a cizí lidi v MHD, koukat se na trapné seriály a pít kafe s blízkými.

Pořad připravují

Další pořady

 • Normy

  Normy je název cyklu autorských podcastových dokumentárních sérií Radia Wave. Zpracovávají mnohdy provokativní a pro řadu lidí neobvyklá témata v životě mladých lidí.

 • Jiné stavy

  Podcast Jiné stavy vzniká jako doprovodná série magazínu pro rodiče Houpačky. Zajímá se o porod a všechny jeho odstíny.

 • Buchty

  Buchty jsou sofistikovaně neseriózní zábavný girl talk Ivany Veselkové a Zuzany Fuksové. Těšte se na hodinu se dvěma moderátorkami, které...

 • On Air

  Reportáže, recenze, rozhovory i názorová publicistika z proudového vysílání.