Linda Bartošová: Teplé ponožky udělají každému hezky

24. únor 2021

V dada rubrice Brambora s vejcem telefonovali Ivana s Alešem moderátorce Lindě Bartošové. Rozhovor byl tentokrát ještě o kousek chaotičtější než jindy, protože Linda některé části otázek neslyšela a musela si je domyslet. To ale vůbec nevadilo a vždycky jsme se dočkali zajímavé odpovědi.

Ivana se nemohla nezeptat na svou oblíbenou otázku, jakým kusem oblečení by se rodačka z Vysokého Mýta stala, kdyby musela. Linda by nejradši byla pohodlnými teplými ponožkami. Ty prý udělají každému dobře.

Aleš se vytasil s klasickým dotazem, jaké jídlo Linda nesnáší. „To se musím zamyslet. Já mám hodně ráda jídlo,“ přemítala bývalá finalistka České Miss a pak se svěřila, že nesnáší rýžové chlebíčky.

V hudebním okénku jsme si pustili skladbu Around the World od Daft Punk, kteří aktuálně oznámili, že po 28 letech končí. Je to druhý singl z jejich (pro Aleše s Ivanou asi nejlepšího) alba Homework a má to super klip, který režíroval Michel Gondry.

Proč se bude první básnická sbírka Lindy Bartošové jmenovat Skulinky samoty? Kolik Lindiných partnerů mělo řidičák? A proč ho Aleš nikdy mít nebude? Poslechněte si celý rozhovor v Bramboře s vejcem.

Spustit audio

Související