Martin Kavan aka Pošťák Ondra: Miluju všechny barvy. I hnědou

1. říjen 2020

V dada rubrice Brambora s vejcem se tentokrát Ivana s Alešem dovolali muži, kterého asi většina lidí zná prostě a jednoduše jako pošťáka Ondru. Dokonce ani Aleš (který si myslí, že ví všechno) nevěděl, že se rodák z Českých Budějovic a tvář pořadu Pošta pro tebe jmenuje Martin Kavan. Kromě nezbytného dotazu na to, proč se Martin stal Ondřejem, jsme ale v rozhovůrku dali prostor i mnoha sofistikovanějším dotazům, jako třeba kde a kdy se herec a (fiktivní) pošťák naučil plavat.

Ivanu kromě tradiční otázky houska, nebo rohlík zajímal i Martinův vztah ke sportu. „Neexistuje sport, kterému bych nerozuměl,“ tvrdí sebevědomě muž, který je momentálně jako progresivní otec na otcovské dovolené, čehož si Ivana (i Aleš) bez ironie cení.

Stejně velkorysý byl herec, kterého možná (ne)znáte ze seriálu Rodinná pouta, i v otázce barev. Miluje prý všechny včetně hnědé. „Hnědou, tu máte kolikrát jako dekoraci v bytě. Skříňku nebo nějakou poličku...,“ vyvádí z omylu ty, kteří barvu považují za nepříliš estetickou.

Do hudebního okénka vybral Aleš sympatickou kolotočářskou odrhovačku, u které Ivana zasněně vzpomínala na labutě, papírové růže a autodromy. Skladba Feel The Heat Of The Night od německého eurodancového projektu Masterboy ovšem potěší i jinde než na pouti. Nebo taky ne, ale to už je otázka vkusu.

V kolika letech a kde se Martin Kavan naučil plavat? Kde se naučil plavat Aleš? A zajímá to vlastně někoho? Kde byla Ivana na dovolené a bylo v Chorvatsku teplo? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem a kvalita vašeho života se zásadně zvýší.

Spustit audio

Související