Mladý producent Peyseyko nabírá tempo a servíruje Milf and Money EP

17. červenec 2020

Možná jste za poslední půlrok několikrát zaslechli producentský voice tag „C’est le son du jeune Peyseyko“, kterým se podepisuje výše zmíněný člen rapového labelu Hypno 808 pod svými beats. Právě jeho jsme si pozvali jako dalšího hosta na rozhovor o jeho aktuálním producentském EP Milf and Money, na němž se kromě našeho labelového jezdce DJ Venktovky, Labella nebo Luca Brassiho objevil také track Nemůžeš felit od Huga Toxxxe, který se v minulých dnech dočkal i VHS videoklipu.

My naštěstí felit můžeme, a tak bylo na místě probrat zákulisní informace o procesu tvorby desky, o vaření beats, ale i o tom, jak vnímá situaci s kupováním bank s melodiemi či drum kity. Kromě toho, jak je nově zvykem, servírujeme hodinový live DJ set, v němž se po Peyseykově boku objeví další mladý talent – DJ Steady, který si připravil tvrdou selekci, při níž vám (ne)jeden gun finger nezůstane v kapse.

Producent Peyseyko a DJ Steady

To vše a ještě něco navíc v podobě aktualit z tuzemské a zahraniční scény v nejnovějším dílu Scény s Opakem Dissu na Radiu Wave.

Spustit audio