O pořadu Moje terapie

Moje terapie je podcastová série, v níž si štafetu předává několik vypravěčských dvojic. Tvoří je šest lidí, kterým pomohla terapeutická sezení, a šest terapeutů, kteří je jimi provedli. Kdy se hlavní postavy šesti příběhů odhodlaly najít si terapeuta? Co se na sezeních odehrává a co všechno se díky nim může měnit? Podcastová série Radia Wave přibližuje různé podoby terapie. Různé životní příběhy, různé druhy potíží a různé terapeutické přístupy.

Jak těžké je s terapií začít? Co se dá díky ní zjistit? Může vás zachránit? Může změnit váš vztah k sobě samému? A jakou roli hraje při terapii vztah mezi terapeutem a klientem? V šesti epizodách uslyšíte o komplikovaných životních situacích a diagnózách, jako jsou deprese, bipolární nebo úzkostná porucha. Čekají vás do hloubky rozebrané příběhy lidí, kteří se rozhodli nebýt na své problémy sami.

Sérii Moje terapie připravili autoři a autorky audiodokumentů Jonáš Zbořil, Apolena Rychlíková, Petr Bouška, Marika Pecháčková, Klára Tasovská a Táňa Zabloudilová, která je současně dramaturgyní celého cyklu. První díl uslyšíte ve středu 6. listopadu a od té doby každý týden ve vysílání Radia Wave a na webu wave.cz/mojeterapie. Můžete se také přihlásit k odběru podcastu na wave.cz/podcasty.

Pořad připravují