Na plovárně s Denzelem Currym. Dávej reportážní speciál přímo z placu

20. květen 2022

Máme report a taky rozhovor s Denzelem Currym! V novém díle ale servírujeme taky postřehy z aktuálních koncertů i nových alb od Lil Gotita, Leikeli47 a mnoha dalších.

Kromě klasického průzkumu nových desek a aktualit ze světa rapu tentokrát přinášíme exkluzivní reportáže hned z několika koncertů. První z nich měl na svědomí Lil Darkie z uskupení Spider Gang, který zavítal do pražského klubu Futurum, kde v podobě hodinu a půl dlouhého setu představil svoji nejnovější desku Swamp. Další byl irský producent a zpěvák Sega Bodega, který se objevil ve Fuchsu a na jehož výkon jsme vyslali našeho rave trenéra Jakuba.

Tou zásadní událostí byl ale koncert samotného Denzela Curryho. Floridský rapper se po šesti letech vrátil do Prahy, aby ve Žlutých lázních představil své nové album Melt My Eyes See Your Future a my byli u toho. Mimo náš hudební support, který jsme vedli v tandemu s PlayThatBoyZayem, jsme s Denzelem prohodili pár slov a probrali jeho oblíbené evropské rappery, zážitky z Berlína a Prahy a v neposlední řadě došlo i na tipy z jeho hudební knihovny. RIP Lil Keed.

Jak zněla pražská zastávka Denzela Curryho? Kdo rotuje v jeho hudební knihovně? A jak vypadá hudební jam Spider Gangu? To vše v reportážním speciálu Scény s Opakem Dissu.

Spustit audio