Nevěř nikomu před (pěta)třicítkou, říkají Buchty

24. červenec 2019
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Třicet plus je nových osmnáct, tvrdí Ivana, Zuzana a Hana

Hostka Hana hned zkraje začala propagovat hormonální jógu, která i z muzejního exponátu člověka udělá pulce. Ivana kontrovala, že jí se věk netýká, protože má od patnácti let stále stejný život. S tím rozdílem, že dnes už nebývá dramaticky zamilovaná, ale spíš ráda sedí na balkóně.

Zuzana k dobrému mimo kontext zmínila astrologickou poučku o Kozorozích, kteří se rodí staří, ale pak postupně mládnou, a o lidech, kteří se na seznamkách fotí v plenách. Také se pochlubila, že po třicítce začala péct banánový chlebíček a platit si pojištění. Hanka dodala, že po třicítce člověk ztrácí stud, což dokázala tím, že vystupovala na standupovém večeru, kdy dělala fórky o eurovolbách – oops. Je ovšem pravda, že v patnácti by se jí tohle stát nemohlo. Závěrem se shodly všechny tři ženy na tom, že člověk časem otupí jako často používaný nožík.

Chcete se nechat ukonejšit, že klepat na bránu čtyřicítky je v podstatě nová puberta? Pusťte si do uší a hlavně do duše aktuální díl pořadu Buchty a zjistíte, že třicítka je fajn nejen v případě eidamu.

 

Spustit audio