Nevěř nikomu před (pěta)třicítkou, říkají Buchty

24. červenec 2019

Hostka Hana hned zkraje začala propagovat hormonální jógu, která i z muzejního exponátu člověka udělá pulce. Ivana kontrovala, že jí se věk netýká, protože má od patnácti let stále stejný život. S tím rozdílem, že dnes už nebývá dramaticky zamilovaná, ale spíš ráda sedí na balkóně.

Zuzana k dobrému mimo kontext zmínila astrologickou poučku o Kozorozích, kteří se rodí staří, ale pak postupně mládnou, a o lidech, kteří se na seznamkách fotí v plenách. Také se pochlubila, že po třicítce začala péct banánový chlebíček a platit si pojištění. Hanka dodala, že po třicítce člověk ztrácí stud, což dokázala tím, že vystupovala na standupovém večeru, kdy dělala fórky o eurovolbách – oops. Je ovšem pravda, že v patnácti by se jí tohle stát nemohlo. Závěrem se shodly všechny tři ženy na tom, že člověk časem otupí jako často používaný nožík.

Chcete se nechat ukonejšit, že klepat na bránu čtyřicítky je v podstatě nová puberta? Pusťte si do uší a hlavně do duše aktuální díl pořadu Buchty a zjistíte, že třicítka je fajn nejen v případě eidamu.

 

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.