Příliv témat z popkultury a společnosti. Začíná podcast Vlna

13. březen 2023

Proč se akademičky a sociologové čím dál víc zajímají o rave culture? Jak je možné, že v posledních letech zase nastal takový boom astrologie a horoskopů? Jak si svoje playlisty staví a vybírají současná hudební rádia? A kolik peněz a lidských životů vlastně skutečně stojí jedno bílé tričko? Na všechno už od 20. března odpoví nový podcast Vlna.

Vlna je nový publicistický podcast Radia Wave zaměřený na témata z kultury a lifestylu. Redaktoři a redaktorky s Hanou Řičicovou rozeberou fenomény jako Beyoncé, fast fashion nebo horoskopy, trendy a zajímavosti jako užívání OpenAI ve vzdělávání nebo nestory jako Quentin Tarantino.

Ve Vlně vás čeká pravidelný příliv kultury, popkultury, lifestylu a společnosti. Vždy v pondělí a ve čtvrtek se redaktoři a redaktorky s Hanou Řičicovou, která podcastem provází, ptají odbornic, publicistů a lidí, kteří si něco myslí, a v anketách třeba i posluchačstva.

Pravidelný podcast Vlna poslouchejte na Radiu Wave od 20. března 2023. Každé pondělí a čtvrtek přistane nový díl na webu wave.cz/vlna, v mobilní aplikaci mujRozhlas a v dalších podcastových aplikacích.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.