Soul, afrobeat i podařené remixy v Grundfunku

21. březen 2021

Jamiroquai, Hiatus Kaiyote, Reel People, STR4TA, MonoNeon nebo francouzský DJ a producent Young Pulse. To je jen pár jmen, která jsou součástí prvního jarního Grundfunku roku 2021.

Hiatus Kaiyote chystají na 25. června vydání nové desky Mood Valiant a hned první ukázka z ní, skladba Get Sun s hostujícím Arthurem Verocaiem, je kouzelná záležitost, kterou byste neměli minout!

Francouzský DJ a producent Young Pulse se rozhodl udělat další krok ve své kariéře a natočil dvě klasické pecky už nikoliv jako remixy, ale jako plnohodnotné covery. Povedlo se to i díky hostům, takže si vysloužil zařazení do pravidelné rubriky Groove Window a celé jeho nové EP si můžete poslechnout třeba tady:

Laura Mvula v krátkém sledu několika týdnů představila pár hudebních ukázek předznamenávajících její chystanou desku Pink Noise, která má vyjít během července a bude na ní i nejaktuálnější růžový singl Church Girl.

Adam Urban a DJ Magič mají oprávněný pocit, že dvojice králů afrobeatu Fela Kuti a Tony Allen je v našich končinách nedoceněná. A tak jim vzdávají hold na EPčku A Tribute to Fela Kuti & Tony Allen.

Na závěr je tu Tall Black Guy a jeho únorová novinka Airplane Mode, kterou v celé kráse najdete třeba na Bandcampu.

Playlist dílu najdete tady.

autoři: DJ Maceo , Viktor Mašát | zdroj:
Spustit audio