Startér pozval nadějnou Shesnotscared a pustil jí těžce nemocnou hudbu

3. květen 2016

Z Hanky Schořové se dost možná stane česká Beyoncé. Zatím nás dostala hostováním s Himalayan Dalai Lama, ještě víc překvapila vlastním, o dost avantgardnějším počinem Virginity. Kam tahle nebojácná zpěvačka a producentka míří dál? A fakt se ničeho nezalekne?

Hanku jsme prozkoušeli z hodně nepříjemných tjůnů. IDKFA je jihlavský rapper ze skupiny PTÁKZ, ve které hnízdí třeba Edoshův kurník. IDKFA má těžce napěchovaný arsenál a jeho nejoblíbenější zbraně jsou nihilismus, mentální bahno, inkoherentní tok a šeroslepost. Tenhle kluk je rapující imp s nabitým bazukoidem. Žádné mačo řeči, žádné ohrané trapové beaty, čistá psychóza.

Trton je taky mutant, ale zase trochu jinak. Vyslechl naši prosbu o eliminaci cajdáků a poslal nám hudební virus Nemocný. Tenhle song má v sobě text básně Jiřího Wolkera, ale na první poslech byste to nepoznali. Recitující chraplák snadno zanikne v primárním noisu skladby, který by někoho mohl štvát, nás ale hrozně těší. Koneckonců, není to cajdák, že jo.

Kdo v posledním Startéru nakazil Hanku Schořovou aka Shesnotscared? Poslechněte si poslední Startér a přihoďte hlas svému oblíbenému impovi!

autoři: Jakub Johánek , Jonáš Zbořil
Spustit audio