Stojím za dvě dvaadvacetileté. Shakira i Miley Cyrus nazpívaly diss tracky o exmanželech

17. leden 2023

Pětačtyřicetiletá zpěvačka Shakira vydala novou píseň Out of Your League. V ní si vyřizuje účty se svým bývalým manželem fotbalistou Gerardem Piquém. Vyšlo totiž najevo, že ji podváděl. Také Miley Cyrus uveřejnila novou skladbu, jejíž text je údajně namířený proti Liamu Hemsworthovi, se kterým se rozvedla v roce 2019.

Shakira a pětatřicetiletý profesionální fotbalista Piqué se rozešli loni. Před pár týdny ale fanoušci vytáhli dva roky staré video, na kterém je stále ženatý Piqué i jeho třiadvacetiletá přítelkyně Clara Chia Marti v barcelonském domě, v němž žil se Shakirou a jejich dětmi.

Shakira si ponížení nenechala líbit a nazpívala píseň, ve které Marti srovnává s obyčejným autem nebo hodinkami a sebe s těmi nejluxusnějšími značkami. Piqué následně uzavřel smlouvu o spolupráci s jednou z „obyčejných“ značek, které Shakira v písni jmenuje. Poslechněte si víc v podcastu Kompot.

Máte se podívat na reality show Traitors s prvky oblíbené hry Městečko Palermo? Jak dopadla očekávaná druhá série My Unorthodox Life? Poslechněte si novou epizodu podcastu Kompot a kupte si lístky na naši projekci filmu Bridget Jones v kině Přítomnost dne 14.2. Těšíme se na vás!

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.