„Těhotenství doporučuju, jsi pak bohyně sexu!“ Zpěvačka Karolína Drama o tom, jaké to je potom

4. listopad 2023

Mátě děti? Moderátoři Eliška a Karel ne, a tak se rozhodli pozvat Karolínu Drama, která je má. Karolína je jazzová zpěvačka a šansoniérka a její srdce hoří láskou ke stand up comedy a tanci Waacking, což dokázala například tím, že jako baby reveal zvolila taneční sólo na Michaela Jacksona na podpatcích. A rozhodně z vás poteče, když ji uslyšíte s láskou, humorem a citlivostí popisovat moderátorům hotcastu Pot její milostný život dvojnásobné maminky.

Zpěvačka Drama

Máš nějaký těhotenský chutě? Jo, strašnou chuť na sex! Lets go, daddy! nadšeně popisuje svá těhotenství Karolína Drama, která během těhotenství prožívala vášnivé dny i noci.

Drama se dál rozpovídala o tom, jak prožívala fyzické změny, které s sebou rodinný život přinesl. Hrozně jsem se bála, že jí budu mít jinou, když něčím o velikosti citronu protlačím něco o velikosti melounu, s charakteristickým humorem komentuje strachy, které provázely obě její těhotenství a dodává: Holky nebojte se, zatáhne se to!

Já těhotenství doporučuju všema deseti, protože seš bohyně sexu. Jo ale neptejte se někoho po porodu, jestli je znova těhotnej. Ne, není. Akorát prostě vypadá jinak!

Jak se Karolína srovnávala s tím, že se díky dvojímu těhotenství několikrát razantně změnila její postava? Pro mě jako pro zpěvačku je můj vzhled ještě důležitější, než kdybych dělala jinou práci. Bylo to občas bolestivý, ale musím říct, že se mi to daří a jsem se sebou smířená. Prostě, od čeho jsou podprsenky? směje se Drama.

Jak udržet vášeň po porodu a jak mluvit o tom, co se vám v intimních chvílích líbí? Karolíny zkušenost rozhodně není použitelná plošně, ale může vás inspirovat v přístupu k životním změnám, ať už děti máte, nebo ne. Poslechněte si Pot!

Upozorňujeme, že tento pořad není vhodný pro děti. 

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.