Tepláky dělají člověka, tepláky jsou základ

26. duben 2023

Ivana a Zuzana tentokrát přivítaly pracovnici v PR a DJku Ivetu Nebesářovou, se kterou ve studiu mlátily prázdnou slámu, protože si nezbedná hostka nepřipravila žádné téma.

Buchtí relace začala tím, že Zuzana s Ivetou v budově Českého rozhlasu zahlédly tzv. Bohdalku neboli herečku Jiřinu Bohdalovou. A pak se rozběhla minidebata na téma, jestli se národní umělkyni může říkat takhle familiárně.

Ivana se poté rozvyprávěla o tom, že nesnáší standupy a ostatní dvě ženy se ji snažily přesvědčit, že tyto komické výstupy nemusí být nutně trapné. Iveta pak začala mluvit o tom, že sleduje, kolik stojí šaty její terapeutky a také zmínila, že se jí tato odbornice na duši ptala, jaký používá šampon.

Ivanka se pak zasnila a popovídala o tom, jak by měl vypadat její ideální manža – měl by oplývat heroin šikem a hlavně by měl cvičit a nosit tepláky.

Nebyly by to Buchty, kdyby se nedotkly úplně jiných témat – probralo se, proč Ivanku nervují padělané šály na ozdobný uzel, Zuzka zase bez kontextu zmínila svůj oblíbený klub Ankali a mohlo se jít pomalu domů.

Pusťte si do uší a hlavně do duše Buchty a třeba si uvědomíte, že vkusné tepláky jsou vizitkou člověka.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.