WavetroniQ představí TodaysArt

16. září 2011

Ve druhé části „holandského dvojboje“ bude představen festival TodaysArt, jehož sedmý ročník se uskuteční v pátek a sobotu 23. a 24. září v Haagu (a o týden později také poprvé i v belgické metropoli s programem o něco střídmějším).

Podobně jako Incubate je i TodaysArt zaměřený nejenom na hudbu, ale i další současné audiovizuální umění, a kromě elektronické produkce jsou jeho nedílnou součástí i různé konference, workshopy, exhibice a instalace.

Samotný program festivalu je rozdělen do pěti samostatných úseků, takzvaných „modulů“ – Indoor, Outdoor, Club, Exchange a Periphery, přičemž ta část festivalu věnovaná elektronické produkci je schována především pod moduly Indoor a Club. Letos se v Haagu představí mimo jiné Monolake, Kangding Ray, Senking, Murcof, Luomo, Raime, Jacek Sienkiewicz, Ancient Methods, Kevind Drumm nebo Oni Ayhun.

Třetí zářijový WavetroniQ a druhá festivalová výprava do Nizozemí se započne v tradičním pondělním čase úderem osmé hodiny večerní.

Playlist pořadu:
Lunice - I See U [One Hunned EP] /LuckyMe, 2011/
Oni Ayhun - OAR004-A [OAR004] /Oni Ayhun Records, 2010/
Monolake - Yetlag [-] /self released, 2010/
Kangding Ray - Odd Sympathy [OR] /Raster-Noton, 2011/
Peter Van Hoesen - Defense Against The Self [Entropic City] /Time To Express, 2010/
Raime - If Anywhere Was Here He Would Know Where We Are [If Anywhere Was Here He Would Know Where We Are] /Blackest Ever Black, 2010/
Senking - Breathing Trouble [Pong] /Raster-Noton, 2010/
Murcof - Isaías IV [La Sangre Iluminada] /Intolerancia, 2009/
Nuel - Untitled [Aquaplano Ltd 01] /Aquaplano, 2010/
Ancient Methods - Untitled [Fourth Method] /Ancient Methods, 2009/
Jacek Sienkiewicz - Black Fog [Magic Mountain] /Numbolic Unlimited, 2011/

Spustit audio