Záře až po uši. Nebeské inhalace s DJ Venktovkou jsou zpět na planetě Zemi

9. prosinec 2022

DJ Venktovka se po letech vrátil s debutovou deskou Princ Nahuel. A my vám před Vánoci servírujeme nebeskou selekci od Drain gangu, přes Necroeze až po Venktovku v mlází.

Je tu čerstvý release z domovské stáje! Tentokrát se zpět mezi živé vrátil sám DJ Venktovka, který po dlouhých měsících příprav doručil svůj debutový klenot v podobě osmi skladeb, jež se nesou na produkcích z celého světa od Kalifornie přes Brazílii až po Prahu.

Při této příležitosti tak ve studiu vznikla speciální hudební selekce, která mapuje hned několik sfér, do kterých bychom mohli tvorbu DJ Venktovky zařadit. Do výběru se tudíž dostala jak autorská tvorba producentů z debutové desky Princ Nahuel, jako jsou Necroez nebo RecycleBin, tak i aktuální desky z uskupení Drain gang. Ať už jste u nejvyšší kaple či degustujete v domácím prostředí, doporučujeme si pro tentokrát k poslechu obstarat zvýšené pohodlí.

Kdo stojí za zvukem DJ Venktovky? Které skladby jsou takzvaně high af? A jaké inhalační modely najdeme na desce? Poslechněte si Scénu s Opakem Dissu a dozvíte se víc!

Spustit audio