A už sem zase jezdí. O renesanci zahraničních bookingů v Praze s POP OUT SHOWS

23. září 2022

Na rozhovor dorazili Samba a Honza z POP OUT SHOWS, kteří letos dostali do Prahy jména, jako jsou Central Cee, Key Glock, Luciano, Unknown T a mnoho dalších jmen ze světové scény.

Už je to celkem doba, kdy byla Praha tradičně na mapě zahraničních rapových zastávek v rámci evropských tour menších či větších interpretů. Tahle doba zdá se být (doufejme) nadobro pryč, a to převážně díky partě která si říká POP OUT SHOWS. Za poslední dva roky se jim povedlo do Prahy dovézt hned několik velkých jmen, počínaje britskými jmény jako jsou Central Cee, či Tion Wayne, a konče memphiským Key Glockem či Pierre Bournem. V létě se tu ukázal taky německý Luciano nebo italský RondodaSosa.

POP OUT SHOWS se ale v posledních třech letech starají taky o tuzemskou rapovou scénu, a v jejich produkci tak proběhlo hned několik velkých eventů se jmény jako Yzomandias, Sheen, či Calin, kterému se kluci letos dokonce starají o celou tour. Kam ale míří jejich hledáček zahraničních bookingů a na koho bychom mohli narazit v příštím roce? V rozhovoru jsme nahlédli jak do budoucnosti, tak do zákulisí.

Jak to vypadá pod pokličkou rapové booking agentury? Jaké je další horké jméno z USA, které přijede do Prahy? A co na to Lancey Foux? To vše ve Scéně s Opakem Dissu.

Spustit audio