All you can číst! Startují Audioknihy Radia Wave, každý měsíc jedna nová kniha do vašich uší

5. únor 2024

Současné knihy z domova i ze světa v podání českých herců a hereček najdete na webu Radia Wave a v aplikaci mujRozhlas od pondělí 5. února. Každé dílo zůstane zdarma k poslechu 28 dní, pak ho vystřídá nová audiokniha.

V pestré skladbě Audioknih Radia Wave najdete třeba romantiku, sci-fi, cestopis, příručku jak něco dělat nebo nedělat, thriller i životopis.

První kniha, která sérii odstartuje, je Dost dobře nenormální od Denise Linke, které byla těsně po dvacítce diagnostikováno ADHD a autismus. Denise vtipně i hořce popisuje, jak jí porucha komplikuje každodenní život.

Těšit se můžete zatím na tyto tři knihy:

  • Od 5. 2. Denise Linke: Dost dobře nenormální
  • Od 4. 3. Iva Hadj Moussa: Démon ze sídliště
  • Od 1. 4. Duo docentky: Feministkou snadno a rychle

Audioknihy Radia Wave najdete od 5. února na webu wave.cz a v aplikaci mujRozhlasK poslechu budou vždy všechny části najednou.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.