Autechre, Arca, Aid Kid a další andělé z klubové ročenky. Pusťte si 21 bangerů roku 2021

30. prosinec 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Flám: DJ Kewu a Honza Bárta

Každoroční výroční bilancování je pro nás ve Flámu příležitost si hezky zrekapitulovat, jaké bangery se nám za uplynulých 12 měsíců trvale uhnízdily v playlistech i pod kůží. Přestože byl rok 2021 opět chudší na klubové akce, v přísunu kvalitních tráčků napříč žánry i tempem jsme výpadek nezaznamenali.

Hned zkraje roku s námi zacloumal dlouho slibovaný Autechre remix BIPP a bohužel i následný tragický odchod SOPHIE. Zbytek léta páně 2021 pak už rezonoval radostnějšími zvěstmi, a tak jsme pro vás vybrali, věrni tradici a letopočtu, celkem 21 bangerů ze světové i domácí scény, bez kterých si letošní rok nedovedeme představit.

Od virtuálního klubu Harlecore Dannyho L Harlea přes trojalbové tažení Arcy, od dezorientovaného Blawanova techna k motivačnímu powerhousu páně Caribou, od domácího debutu Kewua a Terry k návratu místních matadorů DJ Tuca a NDNM s novým projektem Footclan – nohu z plynu v naší selekci nesundáváme ani omylem. Pojďte se s námi rozloučit se starým rokem na (pustých) parketech!

Kdo se bojí Lady Gaga? Kolik gekonů se vejde na špičku gramofonové jehly? A kolik bude těch lalala? Poslechněte si výroční speciál Flámu!

autoři: Jan Bárta , Kewu
Spustit audio