Autechre, Arca, Aid Kid a další andělé z klubové ročenky. Pusťte si 21 bangerů roku 2021

30. prosinec 2021

Každoroční výroční bilancování je pro nás ve Flámu příležitost si hezky zrekapitulovat, jaké bangery se nám za uplynulých 12 měsíců trvale uhnízdily v playlistech i pod kůží. Přestože byl rok 2021 opět chudší na klubové akce, v přísunu kvalitních tráčků napříč žánry i tempem jsme výpadek nezaznamenali.

Hned zkraje roku s námi zacloumal dlouho slibovaný Autechre remix BIPP a bohužel i následný tragický odchod SOPHIE. Zbytek léta páně 2021 pak už rezonoval radostnějšími zvěstmi, a tak jsme pro vás vybrali, věrni tradici a letopočtu, celkem 21 bangerů ze světové i domácí scény, bez kterých si letošní rok nedovedeme představit.

Od virtuálního klubu Harlecore Dannyho L Harlea přes trojalbové tažení Arcy, od dezorientovaného Blawanova techna k motivačnímu powerhousu páně Caribou, od domácího debutu Kewua a Terry k návratu místních matadorů DJ Tuca a NDNM s novým projektem Footclan – nohu z plynu v naší selekci nesundáváme ani omylem. Pojďte se s námi rozloučit se starým rokem na (pustých) parketech!

Kdo se bojí Lady Gaga? Kolik gekonů se vejde na špičku gramofonové jehly? A kolik bude těch lalala? Poslechněte si výroční speciál Flámu!

autoři: Jan Bárta , Kewu
Spustit audio