Britney od FVLCRVMa, dárek od Dark0 a Kewu za pultem. Co si dáte vy?

20. květen 2021

„Dlouhý čas žádný Kewu set,“ postěžoval si nedávno Honza a Mikuláš ho v duchu yolo životního přístupu nenechal dlouho čekat. Na dobré věci se totiž, navzdory populárnímu rčení, nemá čekat moc dlouho – zvláště v hyperakcelerovaném světě současné klubové hudby.

Vedle Kewuova setu jsme si nenechali samozřejmě ujít ani nejnovější nálož tracků napříč hyperpopovým, neo-trancovým nebo rovnou radikálně raveovým teritoriem. Vedle A. G. Cooka, Eviana Christa nebo Dark0 v nás zarezonoval zejména slovenský beatový brat FVLCRVM s kolegou Subtension-em a jejich společným remixem šlágru Britney Spears Toxic.

Toxické nejsou ovšem jenom rytmy tohoto ozajstně teknivalového bangeru, ale také účinky na mentální zdraví mnohých z nás. I z toho důvodu doporučujeme ve Flámu track zakoupit a podpořit tak Ligu pro duševní zdraví našich východních sousedů. A stejně tak dbát na to svoje – protože nejen flámem živ je člověk!

Jak zní Bladee deluxe? Zná Mechatok pohádky z mechu a kapradí? A co na to Britney Spears? Poslechněte si Flám s Kewu setem!

autoři: Jan Bárta , Kewu
Spustit audio