Čelisti: Návrat hysterických královen klimaxu

Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy z filmu Bohemian Rhapsody

Dva ze tří lidí ve studiu Radia Wave toho večera o sobě veřejně prohlásili, že jsou fanoušky kapely QUEEN. Tato drastická událost poznamenala celé vysílání, v němž Dana nahradil Antonín Tesař.

Hudba britských králů stadionového patosu zněla hrdě éterem, včetně pirátských coververzí v japonštině. Filmový příběh muže, který nevěděl, jestli to spíš chce všechno, chce se osvobodit, jezdit na kole, nebo udělat z nás supersonické lidi, bohužel pobral z tvorby rozevlátých rockerů jen otravnou povrchní manýru a strašná klišé. Mimoděk manipulativní i homofobní, pochybně vystavěný a neobjevný… Ideální film k ukojení davů.

Climax je makabrózní trip v rytmu Daft Punku

Z filmu Climax

Režisér filmů Zvrácený, Vejdi do prázdna, Love a dalších se vrací s žánrově nápaditou noční můrou, intenzivní drogovou fantasmagorií Climax.

Davy neukojí rozhodně Gaspar Noé a jeho taneční „bad trip“ Climax. Paní Mirka správně pochopila, že není určený fanouškům Stardance, tedy soutěže, kde se o něco méně fetuje a smilní. O hříchy těla a mentální ústřely není v Noého filmech nikdy nouze a Climax přinejmenším v první polovině představuje euforický taneční večírek. V té druhé ale nastoupí hysterie a zbytečné kopance.

Jaká je oblíbená rekreační droga čelistního tria, čím voní černý žralok Vratislava Effenbergera a proč sekce Česká radost na festivalu v Jihlavě nenavodila žádnou velkou radost? A přišel nakonec i barokní člověk Dan? Nepovíme. Musíte si poslechnout…