DJ 202FEARLESS za mixážním pultem a Steady slaví rok za mikrofonem

13. duben 2023

Nejčerstvější releasy dominují každé úvodní části Flámu. V nejnovější epizodě tomu není jinak. Jako první zazněla etablovaná britská house a bass music legenda Friend Within s trackem Xtra. Rok 2023 je pro „vnitřního kamaráda“ zatím velmi aktivním rokem – vydal už pět singlů. Snaží se nám tím naznačit potenciální release plnohodnotného projektu?

Kwengface představil v rámci youtubové koncertní show Colors UKG/drillový singl Freedom z nadcházejícího projektu The Memoir. Poprvé na videu sundavá lyžařskou balaclavu, a nám tak ukazuje svou pravou tvář. Snad ho to nebude nic stát a přivítá do Česka na koncert nebo na pokec do Flámu.

202FEARLESS je jedním z nejzajímavějších talentů československé DJ scény. Dlouho nevěděl, jak svůj vkus a hraný projev definovat, s tím mu však v době covidu pomohl Kewu, který svůj vkus definoval jako post-klubovou hudbu. V ten okamžik si dvojice DJů sedla do noty. Ve Flámu popisuje své začátky v Českém Krumlově nebo v Českých Budějovicích, kde si ho vzala pod křídla místní crew Club Dance Macabre. Dnes už 202FEARLESS organizuje vlastní akce.

GLÜCK je nejnovějším projektem 202FEARLESSe, který odstartoval na podzim roku 2022 v pražském klubu Radost FX. Temná estetika v tradičně světlém klubu připoutala velkou pozornost a na prvním eventu se ukázali i Peyseyko808, Digital Curator nebo právě Kewu. Kvalitní nahrávky z jednotlivých GLÜCKů jsou k poslechu na SoundCloudu i YouTubu, kde je doprovází i autentický vizuál.

V druhé polovině vysílání zazněl od 202FEARLESSe DJ set, v němž střídá brazilské rytmy s berlínskými dupačkami a jeho oblíbenou post-klubovou selekcí. Koncem měsíce dojde ke klubovému weekenderu, 28. dubna se totiž odehraje druhý BLAM! organizovaný Kewuem a Steadym na prozatím neznámém místě a o dva dny později pak proběhne GLÜCK v SALO XXL (v budově Fuchs2). 

Poslouchejte Flám pro další informace ohledně nadcházejících akci a releasů!

autoři: Kewu , STEADY
Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.