DJ Litterbin a Pierre Urban uvádí svůj kompilační projekt Future Jiskří

9. červen 2022

Na úvod této epizody přináší Kewu čerstvě vydaný track Like it Fast od DJe FUCKOFF a MELL B. Později si se STEADYm připomínají latino/disco/trancovou klasiku Vuela Más Alto od mexické popové senzace Onda Vaselina.

V první polovině nejnovějšího Flámu jsme se dozvěděli, kdy, jak a kde vlastně vznikl otevřený hyperpopový kolektiv a později také kompilační projekt Future Jiskří, na kterém se objevila nejen stálice Flámu BoLs/sLob, ale i Toyota Vangelis, Katarzia, Aid Kid nebo i Oliver Torr.

V druhé polovině přichází Jonáš Klos aka Dj Litterbin, jehož vysoce energický a schizofrenní set si jistě užije nejen fanoušek hyperpopu.

Co kolektiv Future Jiskří chystá na rok 2022? Kdy bude křest kompilační desky? A dočkáme se oficiálního featu od Ewy Farné? Dozvíte se v nejnovější epizodě Flámu.

autoři: Kewu , STEADY
Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.