Go Hip Hop Battle odstartoval prázdniny

Úvodní den letošních letních prázdnin byl velkým svátkem pro všechny vyznavače street dance battlu. Na Go Hip Hop Battle se sešli nejlepší Crew z celého světa. RW přivítalo v Odpolední session tanečníka a jednoho z porotců Michele Oliva z Itálie, tanečnici a organizátorku Linda Rančáková a roli bavičů zastoupili Freaky Jesus a Ivanhoe. POSLECHNĚTE SI: Záznam rozhovoru

Zorientujte se ve všech tanečních stylech s Lindou. Vezme to přes historii, oblečení až po malou taneční průpravu. Rozhovor v Odpolední session je kompletní nejen co se Go Hip Hop Battle týče, ale i včetně žhavé beatboxové upoutávky od Jesuse a Ivanhoe.
Centrální tenisový dvorec Štvanického ostrova v Praze se v sobotu 1. června proměnil v kvalitní zázemí pro největší taneční akci v České republice - Go Hip Hop Battle. K vidění byly taneční styly jako je hip hop, street dance, new style, house dance, boogaloos, video dancing, harlem abake nebo break dance.
Na celý battle z pozice porotců dohlíželi nejlepší z nejlepších, Phil Mungiele z Belgie, Wanted Posse z Francie a Michele Oliva z Itálie, všichni prvotřídní tanečníci a choreografové spolupracující s Justinem Timberlakem, Missy Elliott, Janet Jackson, Usherem, Madonnou nebo Beyonce.