Herečka Štěpánka Fingerhutová: Mám ráda houby lišky a připravuju z nich topinky

14. září 2023

V dada rubrice Brambora s vejcem jsme tentokrát telefonovali herečce Štěpánce Fingerhutové. Ta hrála třeba v seriálech Devadesátky nebo Táta v nesnázích. Zajímalo nás samozřejmě, jak by se popsala ve třech slovech a taky zda by chtěla být kámen, nůžky, nebo papír.

Došlo ale i na otázky skutečně na tělo. Tedy, zda je Štěpánka pověrčivá a jestli má oblíbené číslo. Tam jsme se toho, ale moc nedozvěděli. „Nejsem pověrčivá a oblíbené číslo nemám,“ odvětila absolventka Pražské konzervatoře bez zaváhání. Aleš jí tedy přiřadil jako oblíbené číslo jedničku a tím jí určitě moc pomohl. Štěpánka se ale svěřila taky se zajímvou informací, že má ráda houby, konkrétně lišky, a připravuje z nich topinku s tymiánem.

Do hudebního okénka Aleš vybral variace na italské písně s názvem s údajně humorným textem, které kdysi nazpívali Petra Janů, Jaroslav Uhlíř a Karel Šíp pod názvem Triky a pověry.

Jak vás podle Aleše může ovlivnit barva talíře? Co Štěpánka ráda jí, když má špatnou náladu? A co podle ní nejhorší smrad na světě? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem a získáte spoustu (bez)cenných informací.

Spustit audio