Jak být vtipný? Jít rovnou k věci a možná mít i trauma

22. listopad 2023

Ivana a Zuzana tentokrát ve studiu přivítaly jen samy sebe a snažily se přijít takzvaně na kloub tomu, jak vyrobit top vtip.

Ivanka do rozhovoru přidala své poznatky plynoucí z googlování o tom, proč jsou klauni creepy a jak vystavět vtip, při jehož poslechu se všichni budou plácat do kolen a možná si i trochu ucvrknou.

Zuzana jí začala číst fórky o Chucku Norrisovi a tom, co má společného auto a toaletní papír a další vtípky z nejmenovaného dětského humorného serveru. Zmínila také, že podle jejích pozorování jsou vtipní lidé většinou plní traumátek.

Ivanka také dala do placu výzvu o tom, že pokud existují nějaké hot hasičstvo, ať se ozve, i když samozřejmě nechce nikoho objektifikovat.

Nebyly by to Buchty, kdyby se nedostaly k naprosto jiným tématům - řešilo se, za jak dlouho je adekvátní odpovědět na mail, aniž by to někoho rozhořčilo, proč jsou odpudivé masky koček a proč Ivana nesnáší muže v lesklých hnědých polobotkách a pak už se mohlo jít domů a do gymu.

Pusťte si do uší a hlavně do duše Buchty a třeba si uvědomíte, že nemusí být vždy veselo, ale je lepší, pokud se člověk řeže smíchy jak Jirka Krampol.

Spustit audio