Less Talk More Music! Druhé kolo nejzajímavějších kousků z podsvětí i „nadsvětí” elektronické hudby

10. listopad 2023

Jedna z nejdůležitějších producentských postav britské klubové scény Arma se vrací po půl roce se zbrusu novou kompilací svých editů – Arma Edits Vol. 7. V éteru zazněl snový techno remix na Fashion Killa od aktuálně nejmocnějšího power couplu A$AP Rocky & Rihanna. Nechyběl ani The Edge low-end-jukový remix na The Next Episode od Dr. Dre.

Dizzee Rascal se dává na stoicismus a vydává nový garážový hit How Did I Get So Calm. Současně oznamuje svůj nový projekt Don’t Take It Personal, který bude vycházet hned začátkem příštího roku (konkrétně 9. února 2024). Ve třetí třetině se Kewu a STEADY, podobně jako v hokejovém zápase, dostali do rychlejších výměn a tzv. k lámání chleba.

Footwork, juke a jungle dominovaly selekci, do níž se mimo jiné dostaly i Rihanna nebo Beyoncé. Soundscrapers vydávají selekci svých dubových editů, kde se objevuje i stejnojmenný remix na track Man Down od Riri. Druhým remixem je junglové/breakbeatové provedení světoznámého singlu Halo od Beyoncé.

Co je přesně Stewu a Kedy? Kam se podívat tento víkend za kulturou? A kdy už konečně budou slibované změny? To a mnoho více se dozvíte v nejnovější epizodě Flámu!

autoři: STEADY , Kewu
Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.