Musíme nenávidět influencery? Like House poprvé propojuje televizi a svět náctiletých

28. duben 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Vizuál pořadu Like House

Šílené recenze a extrémně nízké hodnocení na ČSFD. Reality show televize Prima Like House se neuvedla úplně nejlépe. Je to ale spravedlivé a musíme influencery opravdu nenávidět? V čerstvém Kompotu probíráme Oscary, nového přítele Pauliny Porizkové nebo vzpomínáme na Hotel Paradise.

Prázdné životy mladých, zbytečný pořad – takto hodnotili televizní a filmoví kritici novou reality show o českých influencerech ze sociálních sítí TikTok nebo Instagram. Osm z nich soutěží o půl milionu korun. Like House poběží na TV Prima v podvečery všedních dnů do června.

Pomalý rozjezd prvního týdne a vhled do života současných dvacátníků, kteří pro některé asi překvapivě pijí alkohol, mají rádi svoje těla a nechávají si vyčistit tenisky za tři sta korun českých, televizní diváky naštval. Na rozdíl od jiných „vilových“ show ale soutěžícím produkce neodebrala mobily, a oni tak dál mohou tvořit obsah pro svoje fanoušky. Poprvé se tak česká televize opravdu propojila se světem dnešních mladých lidí. Je opravdu tak hrozný? Poslechněte si Kompot.

Modelka českého původu Paulina Porizková na Oscarech ukázala nového a velmi slavného přítele. Média zaujalo, že jsou stejně staří. Proč je to tak zvláštní? Pusťte si Kompot, zavzpomínejte taky na Hotel Paradise a sledujte nás na Instagramu.

Spustit audio