Nechte se unést tancem! Česká taneční platforma 2011

02298190.jpeg
02298190.jpeg
Už posedmnácté nabídne festival Česká taneční platforma koncentrovanou přehlídku toho nejlepšího z tuzemské taneční produkce. Na pražských scénách (v divadle Ponec, Teatru NoD a Studiu Alt@) se mezi 7. a 12. dubnem představí 14 různorodých tanečních projektů, které vybrala čtyřčlenná porota ze čtyřiceti přihlášených.

Festival Česká taneční platforma, který pořádá občanské sdružení Tanec Praha už od roku 1994, pravidelně přináší přehlídku nejlepších domácích tanečních představení. Z přihlášených 40 projektů se na festivalu představí čtrnáct nejlepších, z nichž bude jedenáctičlenná porota domácích i zahraničních expertů vybírat Tanečníka/Tanečnici roku a Taneční inscenaci roku.

Poslechněte si rozhovor s Yvonou Kreuzmannovou a Kateřinou Višinskou uvnitř pozvánky!

Česká taneční platforma letos nabídne i rozšířený doprovodný program. Jeho důležitou součástí programu je seminář kritického pochopení současného tance, který pod názvem Nové čtení tance nabídne odbornou zpětnou vazbu.

Festival Česká taneční platforma vám v pondělní Odpolední session představili hosté: koordinátorka České taneční platformy Kateřina Višinská, PR Manažerka Michaela Kernová a tanečník a choreograf Jarek Cemerek.

Nechte se unést tancem! Česká taneční platforma - 7. - 12. dubna, divadla Ponec, NoD a Studio Alt@. Program najdete na www.tanecniplatforma.cz.