Jak utužit kamarádství? Třeba stavbou teepee, nebo organizací dětského tábora
Buchty tentokrát s hosty mluvily ve studiu o tom, jak se staví tábornické teepee a na jaké záludnosti můžete narazit při objednávání mobilních záchůdků na tábor. Hosty podcastu Buchty byli Adam a Matyáš, kteří se skvěle doplňovali, protože Matyáš mluvil málo a Adam mluvil víc.
Kluci mimo jiné povyprávěli o tom, co dělají ve spolku Rozrazil, který vytváří společný prostor pro setkávání mladých lidí s hendikepem i bez něj.
Matyáš většinou pokyvoval, nebo mručel, ale jeho obličej hrál všemi emocemi, tak se to Zuzana snažila zprostředkovat posluchačům. Také sdělil, že má rád řízky. Ale nejvíce se slovně rozjel, když pozdravil své kámoše a pak se mohlo jít pomalu domů.
Chcete si popřemítat o tom, že není potřeba pořád povídat páté přes deváté? Poslechněte si Buchty a třeba se Vám to zadaří.
Mohlo by vás zajímat
Nejposlouchanější
Více z pořadu
Mohlo by vás zajímat
E-shop Českého rozhlasu
Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?
Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama
Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.