Petra Nesvačilová: Ráda svačím

20. leden 2021

V (záměrně) chaotické rubrice Brambora s vejcem tentokrát Ivana a Aleš telefonovali herečce a dokumentaristce Petře Nesvačilové. Ta jim mimo jiné prozradila, že ráda svačí a že si myslí, že má všechny čakry v harmonii. Odhalila nám také poměrně netradiční zálibu v rozhovorech o rodinných trablích a prozradila, že je přesvědčená o tom, že má normální lidský hlas.

„Já si nejvíc odpočinu, když někdo vypráví o své rodině,“ svěřovala se v Bramboře s vejcem rodačka z Tábora a Aleš nadšeně přizvukoval, protože i on má k tomuto tématu hodně co říct. Ivana má hodně co říct ke všemu, a nejvíc k tomu, čemu vůbec nerozumí, což je téměř vše.

Do pravidelného hudebního okénka Aleš vybral písničku Believe od Cher. Ta vyšla v roce 1998 na stejnojmenném albu, které Cher údajně věnovala svému bývalému manželovi Sonnymu Bonovi. Ten se několik měsíců předtím zabil při lyžování, takže již desku bohužel neslyšel.

Proč se Petře Nesvačilové líbí její křestní jméno? Existuje skalní město Aleš? A kde? Pusťte si celou Bramboru s vejcem a všechno (nebo skoro všechno) se dozvíte.

Spustit audio

Související