Podzim bohatý na klubové novinky věští v zimě mnoho radostí

12. říjen 2023

Mallgrab vydává EPčko Rascal, které dle STEADYho reflektuje podzimní melancholii a její následky. Podzim pro mnoho umělců vytváří kreativně šedou zónu, pro jiné slouží jako období inspirace. Jak to má dvojice moderátorů?

P Money potvrzuje svůj žánrový přesah a vydává Streets, Love & Other Stuff ve spolupráci s nejvyhledávanějším d'n'b producentem, který si říká Whiney. Dohromady tvoří projekt, který bourá hranice mezí grimem a drum'n'bassem.

Jim Legxacy vydává nový single s klipem Block Hug, kterým současně slibuje novou hudbu už brzy. Jak už je známo, Jim Legxacy je velkým fanouškem samplování a i tentokrát poukazuje na hudbu s kterou vyrůstal. Nejnovějším přídavkem ke svému tracku je LD a jeho refrén z tracku Let’s Lurk, kde se kromě celého uskupení 67 ukazuje i Giggs. 

Backroad Gee a Dizzee Rascal vydávají nový track Get Out The Way, v němž dvojice odkazuje na track Moonwalk Slide. Na něm se kromě Backroad Gee objevil i RV a Chip. Energický track tak patří na každou párty a do každého playlistu.

Kdy nastanou změny ve Flámu? Jaký má STEADY vztah ke kočkám? A co je to workout house? To a mnoho více se dozvíte v nejnovější epizodě Flámu!

autoři: Kewu , STEADY
Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.