Randit na Tinderu? Lepší než drátem do oka, říkají Buchty

20. listopad 2019

Moderátorky Buchet tentokrát ve studiu, které znamená svět, přivítaly influencerku a ředitelku módy Janu Patočkovou aka Pakočku. Tématem nebylo nic menšího než láska nebo přesněji řečeno randění přes Tinder.

Jana popisovala své zkušenosti s nejznámější seznamovací aplikací a hlavně jedno rande z poslední doby, které nedopadlo úplně podle jejích představ. Jeho obsah uslyšíte minutu po minutě a budete mít pocit, jako byste se sami ocitli na Letné a usrkávali nealko pivo, zatímco se vás váš wannabe protějšek ptá na tetování.

Ivana se Zuzanou jsou stará škola, proto preferují podobně trapné seznamování v analogovém světě, ale přesto si appku Tinder taky svého času stáhly. Bylo tam ale příliš mužů vyfocených z neznámého důvodu v plenkách a v trackingových oblečcích, takže se radši rozhodly náhodě nepomáhat a s nikým si nahaté fotky a smajlíky neposílat. Zuzana nakonec vyslovila nadějeplnou myšlenku, že štěstí tě čeká, když to nejmíň čekáš – třeba v hospicu.

Chcete si vzpomenout na svou nejtrapnější schůzku naslepo, na kterou přišel dvakrát rozvedený fanoušek Ortelu? Pusťte si aktuální díl Buchet a zjistíte, že v marném úsilí najít lásku déle než na víkend nejste sami.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.