O pořadu Samotka

Samotka na Radiu Wave je prostor pro vaše zprávy, vzkazy a pocity v době pandemie. Řekněte nám, jak se máte a nebuďte v tom sami.

V posledních dnech jsme se nečekaně ocitli na samotce, vyhození ze svého běžného denního fungování, odstřižení od společenského života, školy nebo práce. O tom, jak se v současné situaci cítíme a co prožíváme, je Samotka na Radiu Wave. Ozvěte se nám na e-mail radiowave@rozhlas.cz a pošlete nám minutovou nahrávku o tom, jak izolaci zvládáte: co je pro vás těžké, co vám dělá radost a pomáhá, co jste zjistili o sobě nebo lidech kolem vás. Vaše vzkazy a postřehy zpracujeme do ankety, na kterou bude reagovat psychoterapeut Honza Vojtko.

 Samotku připravuje Veronika Ruppert (autorka posdcastu Šatníky a dramaturgyně Radia Wave).

Všechny díly najdete zde nebo jako podcast na wave.cz/podcasty.

Historie pořadu: vysíláme od března 2020.

Pořad připravují

Další pořady

 • Krása

  Krása je prvním autorským audio dokumentem novinářky a moderátorky Lindy Bartošové. Série přináší zpovědi žen, které se vymezují vůči konvenčním stereotypům krásy.

 • Štěstí ASAP

  Šestidílný podcastový seriál o tom, jak za každou cenu vydělat na depkách. Tomáš, Patrik a Andula chtějí dobýt svět s jejich AI aplikací pro duševní zdraví. Zvládnou to? 

 • Bourání

  Bourání je pořad o architektuře, urbanismu a designu. A o tom, jak nám zlepšují nebo zhoršují život.

 • Bludičky

  Bludičky jsou podcastová série Radia Wave o cestování po krajině za neznámými příběhy, v pohorkách a s batohem na zádech.