Tip Karolíny Vránkové: Aktuální výstava v galerii VI PER nabízí útočiště pro rodiče s dětmi

8. červen 2021
Tip

Pokud žijete v Praze s malým dítětem, určitě se jednou za čas musíte vypořádat s nejrůznějšími nástrahami hlavního města. A zejména pro vás tento týden doporučuje moderátorka a redaktorka Karolína Vránková aktuální výstavu Vadí x nevadí: Jak se žije dětem a rodičům v Praze?. Až do 10. července se na ni můžete zajít podívat do galerie VI PER v Karlíně.

Na začátku vypracoval mezioborový tým dotazník, aby zjistil, jak se žije rodičům s malými dětmi v Praze. Na základě jejich odpovědí vznikla aktuální výstava, která ukazuje město trochu otevřenější pro všechny.

Kromě zhlédnutí expozice zde můžete dítě přebalit, nakojit nebo si společně zahrát hru. Aktuálně na místě vznikla také rodičovská mapa hlavního města, která přináší tipy na dobrá místa, kde s dětmi trávit volný čas.

Kdo stojí za novou výstavou v galerii VI PER? I to se dozvíte v Tipu Karolíny Vránkové.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.