Tip Terezie Kovalové: Komediální show UNHhhh je moje tajná guilty pleasure

15. prosinec 2020
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Komediální show UNHhhh je tajná guilty pleasure Terezie Kovalové

Tento týden pro vás violoncellistka Terezie Kovalová vybrala doporučení na svou oblíbenou internetovou show, virtuální online prohlídky nebo podcasty. 

Americká komediální show UNHhhh je na internetu k vidění už od roku 2016. Pořad moderují drag queens Trixie Mattel a Katya Zamolodchikova. Jestli patříte stejně jako moderátoři našeho pořadu Čelisti k fanouškům reality show RuPaul’s Drag Race, rozhodně vyzkoušejte i UNHhhh.

Pokud teď hledáte raději rozptýlení v podobě podcastů, Terezie Kovalová má doporučení i pro vás. Na webu Seznam Zprávy nebo ve vašich oblíbených podcastových aplikacích můžete už od léta poslouchat krimisérii České podsvětí. Investigativní novinář Josef Klíma a youtuber Adam Miklica (StaySteak) vás provedou kauzami orlických vražd, východních gangů nebo Jiřího Kajínka.

Na jakou virtuální prohlídku vyrazit z pohodlí svého domova? Poslechněte si poslední letošní Tip v režii violoncellistky Terezie Kovalové.

Spustit audio