Tip Terezie Kovalové: Pražská divadla dohání ztracenou sezónu. Zajděte v létě na představení

20. červenec 2021
Podcasty, rozhovory, příběhy Další podcasty, rozhovory a příběhy Jan Vlas a Vojtěch Kotek v divadelní inscenaci Werich, Letní scéna Musea Kampa

Violoncellistka a zpěvačka Terezie Vodička Kovalová si pro vás na tento týden připravila doporučení na letní scény oblíbených pražských divadel, výstavy nebo hudební festivaly. Divadelní fanoušci si v Praze během prázdnin přijdou na své. Letní scény má v provozu Divadlo pod Palmovkou, Divadlo v Dlouhé, Žižkovské divadlo Járy Cimrmana nebo Museum Kampa. A probíhají také divadelní festivaly. Vyzkoušejte DejVícePraze nebo Letní Letnou.

A pokud raději vyrazíte na hudební festival, Terezie vřele doporučuje Besedu u Bigbítu. Po roční pauze opět proběhne v topolovém hájku v obci Tasov. Z Velké Británie dorazí zahrát kapely Black Country, New Road nebo Snapped Ankles. Široký je pak zejména výběr z české a slovenské alternativní scény. Vystoupí Zvíře jménem Podzim, Zrní, Katarína Máliková, Sinks, plusminusnula, B4, Mutanti hledaj východisko nebo Katarzia.

Kdy proběhnou Slavnosti staré hudby a co neminout na programu? Poslechněte si celý Tip Terezie Vodička Kovalové.

Spustit audio