Tomáš Magnusek: Meloun je jediná pozitivní věc na létě

8. prosinec 2021

Hostem dada rubriky Brambora s vejcem byl vzděláním pedagog a rodák z Náchoda Tomáš Magnusek, který hrál například ve filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce a v poslední době zhubl zhruba 80 kilogramů. Nemohli jsme se ho proto nezeptat třeba na to, zda může okurka chutnat jako meloun. „Ne, ne, ne, nemyslím si to. Meloun je jediná pozitivní věc na létě,“ měl v otázce jasno muž, který režíroval třeba seriál Čechovi nebo film Modelky s.r.o.

Tomáš Magnusek se ale v rozhovoru rozpovídal také o míchaných vejcích, pozitivním pohledu na život a filmech, které nemá rád. V hudebním okénku zazněl skutečný skvost, a sice písnička z roku 1992 Sweat (A La La Long) od jamajského projektu Inner Circle. Ivana si myslela, že se ve skladbě zpívá „pušicambo“, ale ukázalo se, že se jedná o slovní spojení Push it push it some more. Inu, člověk se stále učí. 

Čím vás může ohrozit chňapka, toustovač a polička na koření? Má Tomáš Magnusek radši kyklopy nebo kentaury a kdy se naposledy ztrapnil? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem a (ne)budete litovat.

Spustit audio

Související