Vánoční speciál Studovny: Co by nám poradili její hosté?

29. prosinec 2022

Blíží se nám konec roku a s ním vysíláme i speciální díl Studovny. Snažila jsem se, aby v podcastu od hostů zaznělo co nejvíc hlavně praktických tipů a rad, proto jsem se vždycky na konci rozhovoru zeptala na závěrečný tip. V letošním posledním díle Studovny uslyšíte sestřih těch nejlepších rad a tipů.

S Janem Kulhánkem a Radkem Pirklem jsme probrali nástup na vysokou. S Jirkou Šebkem a Luckou Procházkovou jsme mluvili o životě na kolejích. Anna Šochová a Marek Boňko přiblížili akademický senát. Vika Klimková mluvila o studiu v zahraničí. Jak přežít medicínu poradila Anežka Dašková. Dan Pražák spolu s Markétou Popelářovou mluvili o učitelství, Jana Albrechtová o studiu psychologie a Tomáš Riederer o FAMU.

Ve speciálním dílu k 17. listopadu jsme probrali studentský aktivismus s Magdalenou Středovou, Eliškou Frešerovou a Janem Pospíšilem. Blanka Štefaničová a Lenka Dobešová přiblížily Centrum carolina a poradily studentům, kterým bude 26 let. Tipy na psaní seminárek, bakalářek a diplomek zazněly od Pavla Semeráda a Honza Kohut vysvětlil, jak se efektivně učit a soustředit.

Tak to byly tipy od hostů Studovny a já vám milí posluchači, přeji vše nejlepší v novém roce - kromě zdraví a štěstí co nejvíc studijních úspěchů, pohodové zkouškové a krásný začátek nového semestru.

Poslechněte si Studovnu plnou rad a tipů od hostů a hostek.

Spustit audio