Zpátky do lavic, nebo zpátky do trapu? Zkoumáme nové rapové releasy a novinky

15. září 2023

Po dlouhé době se vracíme zpět do studia a rovnou s novinkami. Na menu je Lancey Foux, Fourfive, M Huncho a mnoho dalších. Big loket!

Léto je za námi, stejně jako festivalové turné mnoha umělců, a je opět na místě se zavřít a prozkoumávat co nového se urodilo, a co vše se chystá. Ale ještě, než vydají naši oblíbení mcs, tak jsme prohledali horké novinky, několik aktuálních desek, zhodnotili poslední mejdany a informace ze světa rapu. 

Na dnešní menu se tak dostal Lancey Foux se svojí nekompromisní deskou BACK2DATRAP, na kterou se těšil převážně Jakub aka DDD. Dále se v rotaci objevil jeho britský kolega M Huncho, nebo taky Fourfive z USA a mnoho zvučných skladeb od jmen jako jsou Smack, UnoTheActivist, CASSISDEAD a další. 

Kdo by mohl dělat nový Soundtrack Snowboarďáků? Co vzkazuje Smack fanouškům? A je Praha první krytá sjezdovka se zasněžováním? Poslechněte si Scénu s Opakem Dissu a dozvíte se víc.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.