Zpěvák Jan Bendig: Miluju džíny

9. březen 2022

V pravidelné dada rubrice jsme zatelefonovali zpěvákovi, hudebníkovi, herci a tanečníkovi Janu Bendigovi. Vpravdě renesanční člověk (na rozdíl od Aleše a Ivany, kteří neumí skoro nic) se v rozhovoru svěřil, že je extrémně pověrčivý, a proto si často klepe na zuby. Co dalšího dělá, aby na sebe nepřivolal neštěstí? I to jsme se z něj snažili vytáhnout.

Účastníkovi pěveckých show Česko Slovenská SuperStar a Moje tvář má známý hlas jsme položili i tradiční otázky, jako třeba jaká barva je hnusná, čeho se štítí nebo jakým kusem oblečení by se chtěl stát. Honza prý miluje kalhoty, a to zejména džíny, takže v poslední zmiňované otázce měl jasno. „Krásný modrý džíny,“ odpověděl bez zaváhání.

V hudebním okénku jsme si připomněli písničku z roku 1983 Sweet Dreams (Are Made of This) od dua Eurythmics. „Temný text. Nadčasový elektropop. Tuny coververzí,“ vysypal ze sebe za zvuků slavné skladby Aleš.

Proč by se měl Honza Bendig jmenovat Patrik Tlak? Který obložený chlebíček miluje? A jakou má intuici? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem a vše se dozvíte.

Spustit audio

Související