Aleš Háma: Strašně jsem si teď oblíbil slovo koherentní

27. duben 2022

Hostem dada rubriky byl herec a moderátor Aleš Háma. Hned na úvod nás zajímalo, jak je spokojený se jménem Aleš a jaké jiné křestní jméno by případně chtěl. Na rozdíl od Aleše Stuchlého je Aleš Háma se svým jménem v pohodě a měnit by ho nepotřeboval. „Já s tím nemám vůbec žádný problém a nikdy jsem neměl,“ vyjádřil se na adresu svého křestního jména muž, který je vášnivým nimrodem.

Komik narozený ve znamení Býka nám mimo jiné prozradil i to, že si v poslední době oblíbil slovo koherentní a že se mu líbí také výraz rezidua. Jaké slovo naopak nesnáší a jakým kusem oblečení by chtěl být? Nejen na to, ale i na mnoho dalších významných otázek jsme se rodáka z Karlových Varů zeptali.

V hudebním okénku jsme si připomněli písničku Venus od kapely Bananarama z roku 1986. Aleš při té příležitosti vysvětlil, jak se vyslovuje jméno Siobhan, protože tak se jmenovala jedna z jejích členek.

Jaké recepty na hladkou pleť našel Aleš Stuchlý na internetu? Jak by se měla jmenovat první básnická sbírka Aleše Hámy a jaké dodržuje ráno rituály? Poslechněte si celou Bramboru s vejcem.

Spustit audio

Související