Bert & Friends a jejich Klasirdo na pódiu vyprodaného Rudolfina. Poslouchejte živě!

16. listopad 2023

Bizarní nadsázka i hudební sofistikovanost, to jsou konzervatoristi z Bert & Friends, kteří se jako zkušení muzikanti nebojí žádných výzev. Tou aktuální je Klasirdo na pódiu vyprodaného Rudolfina, kam vás na Radiu Wave přesuneme prostřednictvím přímého přenosu.

Ve zhruba 90 minutách uslyšíte klavírně laděné pojetí písní Berta a jeho přátel. V tomto netradičním set-upu vystoupili už třeba v roce 2020 v Plzni, a to v rámci Radio Wave Live Session. 

Přímý přenos vystoupení jediného tuzemského interpreta letošního programu festivalu Prague Sounds laďte v sobotu 18. listopadu ve 20:00 na Radiu Wave!

autor: Filip Černý
Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Víte, kde spočívá náš společný ukrytý poklad? Blíž, než si myslíte!

Jan Rosák, moderátor

slovo_nad_zlato.jpg

Slovo nad zlato

Koupit

Víte, jaký vztah mají politici a policisté? Kde se vzalo slovo Vánoce? Za jaké slovo vděčí Turci husitům? Že se mladým paním původně zapalovalo něco úplně jiného než lýtka? Že segedínský guláš nemá se Segedínem nic společného a že známe na den přesně vznik slova dálnice? Takových objevů je plná knížka Slovo nad zlato. Tvoří ji výběr z rozhovorů moderátora Jana Rosáka s dřívějším ředitelem Ústavu pro jazyk český docentem Karlem Olivou, které vysílal Český rozhlas Dvojka.