Bude horko, aktivuj svůj domácí parket. Kembe servíruje ze studia živelný DJ set

Po krátké odmlce jsme zpět s našimi DJ seancemi přímo ze studia. A rovnou se slíbenou posilou. Na rozhovor a nabitý DJ set dorazil Kembe – tvůj oblíbený local DJ, u jehož setů Shazam nestačí. Od bubnů až po garage.

Tentokrát si k nám do pořadu přišel zahrát a pohovořit náš kamarád Kembe, kterého může pražský návštěvník mejdanů znát zpoza Pioneer 2000 (a dalších verzí DJské techniky), odkud pálí skladby, které by nebylo fér zabalit pouze do jednoho žánru.

Kembeho žánrový rozsah je široký, a v jeho setech tak můžete narazit na garage, dubstep i breakbeat. A k tomu všemu taneční porce navíc. Přesvědčte se ostatně sami v odvysílaném DJ setu ze studia Radia Wave.

Jaký je rozdíl mezi Garáží a garage? Jak dlouho Kembe hraje? Co ho čeká v létě? A co na to Casablanka? Poslechni si víc ve Scéně s Opakem Dissu.

Spustit audio

Více z pořadu

Mohlo by vás zajímat

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.